Behandeling van volwassenen met dysartrie – Aan de slag met DYSAMIX (PROFESSIONELEN)
Tijdens deze studiedag krijgt de deelnemer een up-to-date overzicht van recente (wetenschappelijke) concepten met betrekking tot het assessment en de behandeling van dysartrie bij volwassenen. Thema’s die onder andere aan bod komen zijn: protocol voor assessment, het gebruik van het ICF-model, het probleem van generalisatie, toepassen van de principes van motorisch leren, methodieken om de spraakverstaanbaarheid te verbeteren, ICT-toepassingen en ondersteunde communicatie. We gebruiken ter illustratie videofragmenten en concrete oefeningen/methodieken uit DYSAMIX deel 1 en 2.
Er is tijd voorzien voor interactie en discussie over casuïstiek van de deelnemers.
Door wie? Frank Paemeleire, AZ Maria Middelares, Arteveldehogeschool & Postgraduaat Neurogene Communicatiestoornissen , Neurologopedist, docent en auteur,
Voor wie? De studiedag is bedoeld voor logopedisten werkzaam bij volwassenen met neurogene communicatiestoornissen. Specifieke voorkennis is niet vereist.
Praktisch: Documentatie, broodjeslunch en koffiepauzes inbegrepen
Inschrijven kan tot en met 23/01/2023 via Sig.
Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.